IPV6


 

Компанія "НетАссіст" є першим українським учасником IPv6 Інтернету. З 2006 року IPv6 впроваджений в нашій компанії в промислову експлуатацію і доступний всім користувачам - як домашнім, так і операторам зв'язку.

Internet Protocol version 6 - нова версія інтернет протоколу, з довжиною адреси 128 біт замість 32.

Всі глобальні світові ресурси переходять з IPv4 на більш новий протокол TCP / IP - IPv6, тобто ваші запити на багатьох сайтах будуть відкриватися за замовчуванням швидше, ніж з IPv4.

З 2006 року ТОВ "НетАссіст" є учасником мережі Інтернет нового покоління, в основі якої лежить протокол Інтернет-маршрутизації IPv6.

Наша компанія стала першою, хто в Україні коректно налаштував IPv6 і перший публічний безкоштовний тунельний брокер в Україні.

Тунельний брокер IPv6 призначений для тих, хто хоче спробувати роботу з новим протоколом Інтернету вже зараз, не чекаючи його впровадження у свого провайдера. Ми надаємо цю послугу абсолютно безкоштовно! Також кожному користувачеві тунельного брокера надається власна мережа IPv6 розміром / 48.

 

Для роботи тунелю потрібно, щоб у Вас був публічний ("чесний") IPv4 адресу. Тунелі працюють практично з будь-якою операційною системою або пристроєм, який підтримує IPv6. На сайті брокера наведено велику кількість різних конфігурацій під різні ОС і устаткування.

Отримайте свій діапазон IPv6 адрес і доступ в IPv6 Інтернет прямо зараз!