Канали для операторів

ПІДКЛЮЧИТИ Internet

НетАссіст надає IPv4 і IPv6 транзит для операторів зв'язку і корпоративних клієнтів, які мають свої автономні системи.
Ви отримаєте:

  • IPv4 і IPv6 транзит за конкурентною ціною
  • Цілодобовий моніторинг працездатності каналу

Вибір НетАссіст в якості транзитного оператора має ряд переваг:

Ми дозволяємо своїм користувачам управляти анонсами своїх мереж в реальному масштабі часу через механізм BGP community. Детальніше про це, а так само список актуальних community можна подивитися в описі нашої автономної системи в RIPE DB.

Для більшої гнучкості ми не прибираємо з Ваших анонсів транзитні ком'юніті.

Ми використовуємо інноваційну технологію розподіленого ядра мережі. У центрі мережі немає центрального маршрутизатора, як і немає звичного центру мережі. Цим досягається особлива стійкість системи: при виході з ладу будь-якого обладнання втрачається тільки частина доступних напрямків, і то лише на час перебудови на резервні канали.

Ми ведемо відкриту пірингову політику. Це означає, що Ваш трафік буде доставлений найкоротшим шляхом і з максимально можливою швидкістю.

Ми працюємо на своїй мережі з присутністю в ключових точках регіону своїми DWDM-каналами.

Ми стежимо за завантаженням цих каналів і не допускаємо їх перевантаження. Мережа має достатньо резервів надмірності, щоб без помітного зниження якості обслуговування переживати аварії на DWDM магістралях.


Ми надаємо промисловий IPv6 транзит всім нашим клієнтам.

У нас встановлений один з вузлів кешируєтся системи Google, що значно прискорює роботу з усіма сервісами цієї компанії.


Фахівці мережевого центру доступні цілодобово, 7 днів на тиждень, що забезпечує миттєву реакцію на проблеми в роботі мережі і Ваші звернення.

Ми готові запропонувати конкурентну ціну IP транзиту в усіх наших вузлах.
Ми готові надати тест нашої зв'язності на кілька днів для того, щоб Ви могли переконатися в якості нашої роботи! Пишіть нам на noc@netassist.ua або телефонуйте для організації IP транзиту Вашої компанії!

 

ПІДКЛЮЧИТИСЯ