Про компанію


Компанія «НетАссіст» - один з найбільших гравців столичного ринку телекомунікацій, з 2004 року надає послуги доступу до Інтернет. 

Ми є глибоко інтегрованою в світовий інтернет автономною системою (AS29632). 

НетАссіст є учасником точок обміну трафіком: UA-IX, DTEL-IX, Giganet-IX - Київ, Україна; DE-CIX, NL-IX - Франкфурт, Німеччина; AMS-IX - Амстердам, Нідерланди; LU-CIX - Беттембург (Люксембург), PL-IX - Варшава, Польща; B|IX, B-IX - Софія, Болгарія і DE-CIX - Нью-Йорк, США.

Ми активно впроваджуємо, підтримуємо і робимо доступними прогресивні розробки інтернет-технологій для успішної роботи бізнесу і домашніх користувачів.

      Сила нашої компанії - в співробітниках і технічній базі. 

      Наша команда постійно вдосконалює якість послуг, і оперативно вирішує будь-які питання 24 години на добу.

     ТОВ «НетАссіст» зареєстрований в реєстрі НКРЗІ як оператор зв'язку, має ліцензію НКРЗІ на надання послуг телефонного зв'язку з правом обслуговування мереж зв'язку і здачі каналів зв'язку в оренду ДЛ No 000912 від 19.12.2017г. (Дійсна 5 років), ліцензію на проектні та будівельні роботи номер 2013042797 від 25 жовтня 2017 р

Компанія «НетАссіст» є чинним учасником європейської організації, що розподіляє Інтернет-ресурси - RIPE NCC, має статус локальної Інтернет реєстратури (LIR), IP-брокера і підтримує більше 1000 об'єктів RIPE.

З 2006 року ТОВ «НетАссіст» є учасником мережі Інтернет нового покоління, в основі якої лежить протокол Інтернет-маршрутизації IPv6.

«НетАссіст» підключає високошвидкісний Інтернет на базі власної волоконно-оптичної мережі за технологією Ethernet в квартирах, офісах, бізнес-центрах, ресторанах, кафе, навчальних закладах і на заходах.

Ми розвиваємося зі швидкістю Інтернету і пишаємося своїми фахівцями, технологіями і репутацією.