Реєстрація IP і AS

ПІДКЛЮЧИТИ Internet

Компанія "NetAssist" є офіційним брокером в RIPE NCC.
- Якщо ви хочете продати або купити блок, ми юридично супроводжуємо клієнтів при перереєстрації блоків адрес в базі даних RIPE
- Ми можемо допомогти Вам отримати статус LIR, а так же блок / 22 IPv4 адрес, блок / 29 IPv6 адрес і автономну систему.

Одноразова оплата в RIPE становить 2000+ 350* (на кількість кварталів на дату реєстрації). Щорічна оплата становить близько 1000 євро.

Якщо вибрати метод оплати поквартально, то перший платіж буде 2350 в RIPE.
Наші послуги для отримання статусу LIR з гарантією отримання всіх мереж, підтримки і консультацій протягом року коштує 1000 євро (якщо оплата по безналу), або 700 євро (якщо оплата здійснюється готівкою).
Платіж нам ви проводите за фактом отримання мереж.
- Реєструємо 16-бітові та 32-бітові автономні системи
- У зв'язку з виснаженням адресного простору IPv4 були мотивуючими факторами для переходу до IPv6, ми допоможемо зареєструвати для вас блок / 48 IPv6 адрес, або дати свій блок на тест безкоштовно http://tb.netassist.ua/
- Ми можемо запропонувати канал в різні точки України, і не тільки!
Вирішуємо всі питання, які тільки можуть у вас виникнути :)

Для довідки 14 вересня 2012 року вичерпався вільний запас IPv4 адрес регіону RIPE (Європа), крім останньої мережі / 8 (16 мільйонів адрес). Таким чином, вступили в дію нові правила видачі IPv4 адрес.
IPv4 адреси видаються тільки тим компаніям, хто має статус LIR, тільки один раз, і тільки мережу не більше / 22 (1024 адреси). Провайдеро-незалежні (PI) адреси більш не видаються.
Ви завжди можете зв'язатися з нами і уточнити величину поточних платежів в RIPE NCC. Ми також зможемо допомогти із здійсненням таких платежів, так як для деяких країн і компаній платіж за кордон сам по собі є досить велику проблему.
Реєстрація провайдеро-незалежних мереж (PI) IPv6 адрес триває, вартість отримання блоку IPv6 PI адрес / 48 складає 300 Євро, щорічна вартість підтримки (включаючи вартість послуг RIPE NCC) становить 100 Євро.
Щорічна вартість підтримки об'єктів (існуюча мережа PI будь-якого розміру, автономна система) складає 100 Євро за 1 об'єкт. Вартість послуг RIPE NCC включена в цю цифру.
Якщо у Вас виникли питання - ми завжди будемо раді відповісти Вам!

ПІДКЛЮЧИТИСЯ