Про компанію


Компанія «НетАссіст» - один з найбільших гравців столичного ринку телекомунікацій, з 2004 року надає послуги доступу до Інтернет та цифрового телебачення.

Ми активно впроваджуємо, підтримуємо і робимо доступними прогресивні розробки інтернет-технологій для успішної роботи бізнесу і домашніх користувачів. Сила нашої компанії - в співробітниках і технічній базі.

 

24hours

Наша команда постійно
удосконалює якість
послуг, і оперативно
вирішує будь-які питання
24 години на добу.

ТОВ «НетАссіст» зареєстрований в реєстрі НКРЗІ як оператор зв'язку, має ліцензію НКРЗІ на надання послуг телефонного зв'язку з правом обслуговування мереж зв'язку і здачі каналів зв'язку в оренду ДЛ No 000299 від 23.02.2016г. (Дійсна 5 років), ліцензію на проектні та будівельні роботи номер 2182575 від 07 грудня 2012р. (Дійсна до 07.12.2017г.).

 

Вузли мережі знаходяться в Києві, Франкфурті, Варшаві та Москві.

 

Компанія «НетАссіст» є чинним учасником європейської організації, що розподіляє Інтернет-ресурси - RIPE NCC, має статус локальної Інтернет реєстратури (LIR), IP-брокера і підтримує більше 1000 об'єктів RIPE.

 

З 2006 року ТОВ «НетАссіст» є учасником мережі Інтернет нового покоління, в основі якої лежить протокол Інтернет-маршрутизації IPv6.

 

«НетАссіст» підключає високошвидкісний Інтернет на базі власної волоконно-оптичної мережі за технологією Ethernet в квартирах, офісах, бізнес-центрах, ресторанах, кафе, навчальних закладах і на заходах.

 

Ми розвиваємося зі швидкістю Інтернету і пишаємося своїми фахівцями, технологіями і репутацією.